-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо (Охолоджені патрані тушки курчат бройлерів 1 кат.)
Тендер Prozorro UA-2020-04-14-005763-b
Завершена
1 504 008.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 520.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 520.04 UAH
Номер:
64f8fb10f57f49f2b51c1b8f96656643
Внутрішній номер закупівлі:
4824746
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-14-005763-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41973328
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Леонтовича, 9/1, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вячеслав Михайлович Витяганець +380487222413 odesftiz2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 504 008.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 520.04 UAH
Період уточнення:
14.04.2020 20:28 - 20.04.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2020 20:28 - 30.04.2020 10:00
Аукціон:
04.05.2020 15:48 - 04.05.2020 16:27
Період кваліфікації:
04.05.2020 16:27 - 08.05.2020 16:10
Період завантаження договору:
08.05.2020 16:10 - 28.05.2020 16:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо
Кількість
10692 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
М’ясо
Кількість
13068 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ОДЕСАПРОДУКТ
Оскарження: 08.05.2020 16:10 - 19.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39234533
-
Контактна особа:
Родімін Олександр Миколайович +380675592748 odesaproduktod@ukr.net
-
Адреса:
65028, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Болгарська, буд.55
Оскарження: 08.05.2020 16:10 - 19.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
929 491.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
875 318.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.05.2020 16:10
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "ФАБРИКА СМАКУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39785646
-
Контактна особа:
Ігор Юхимович Левінзон +380960167020 odtender@fabrika.odessa.ua
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ СЕРЕДНЬОФОНТАНСЬКА, будинок 19-В, офіс 104
Початкова пропозиція
1 086 307.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
876 744.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "ТИТАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25415133
-
Контактна особа:
Андрей Булала +380675571460 bulala2012@ukr.net
-
Адреса:
68300, Україна, Одеська область, Кілійський район, місто Кілія, ВУЛИЦЯ КУБИШКІНА, будинок 1
Початкова пропозиція
1 304 424.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 304 424.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "Проект Інвест ХХІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32521649
-
Контактна особа:
Дмитро Анатолійович Мільніченко +380509050107 tender@utecon.com
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ЧОРНОМОРСЬКА, будинок 1, нежиле приміщення 31
Початкова пропозиція
1 375 704.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 375 704.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
ФОП "КОРСІКОВ ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3415803554
-
Контактна особа:
Виталий Корсиков +380674883696 vitalakors@gmail.com
-
Адреса:
65025, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЗАБОЛОТНОГО, будинок 12, квартира 3
Початкова пропозиція
1 503 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 503 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
c30198f608844b2796d616783b290d2b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-14-005763-b-b1
Постачальник:
ТОВ ОДЕСАПРОДУКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39234533
-
Контактна особа:
Родімін Олександр Миколайович +380675592748 odesaproduktod@ukr.net
-
Адреса:
65028, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Болгарська, буд.55
Номер договору:
2230/5
Сума договору:
362 626.89 UAH з ПДВ
Сума договору:
302 189.08 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
26.05.2020 16:42
Статус:
Підписаний