-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо (Охолоджені патрані тушки курчат бройлерів 1 кат.)
362 626.89
UAH з ПДВ
Номер:
c30198f608844b2796d616783b290d2b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-14-005763-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41973328
-
Контактна особа:
Вячеслав Михайлович Витяганець +380487222413 odesftiz2@ukr.net
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Леонтовича, 9/1, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ОДЕСАПРОДУКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39234533
-
Контактна особа:
Родімін Олександр Миколайович +380675592748 odesaproduktod@ukr.net
-
Адреса:
65028, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Болгарська, буд.55
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
2230/5
Дата підписання:
26.05.2020 16:42
Період дії договору:
26.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
362 626.89 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 60 437.81 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо
Кількість
4340.5 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
М’ясо
Кількість
4686.3 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
88999360d8614978bc8200df47bdc95f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
19.06.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
7a8ade2d9fb3405c8aa5817afc5154bc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
18.08.2020 14:57
Статус:
Опубліковано