-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо (Охолоджені патрані тушки курчат бройлерів 1 кат.)
Тендер Prozorro UA-2018-07-20-001776-b
Завершена
139 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 696.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 696.00 UAH
Номер:
4e1c1c503d9e46e19d2e94218636cb3a
Внутрішній номер закупівлі:
2312925
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-20-001776-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41973328
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Леонтовича, 9/1, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вячеслав Михайлович Витяганець +380487222413 odesftiz2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
139 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
696.00 UAH
Період уточнення:
20.07.2018 15:39 - 27.07.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2018 15:39 - 06.08.2018 10:00
Аукціон:
07.08.2018 12:01 - 07.08.2018 12:22
Період кваліфікації:
07.08.2018 12:22 - 08.08.2018 16:48
Період завантаження договору:
07.08.2018 12:22 - 27.08.2018 12:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо (Охолоджені патрані тушки курчат бройлерів 1 кат.)
Кількість
2400 кілограм
Період постачання
20.08.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
67700, Україна, Одеська область, м. Білгород-Дністровський, Військової Слави,17
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ОДЕСАПРОДУКТ
Оскарження: 07.08.2018 12:22 - 19.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39234533
-
Контактна особа:
Родімін Олександр Миколайович +380675592748 odesaprodukt@mail.ru
-
Адреса:
65028, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Болгарська, буд.55
Оскарження: 07.08.2018 12:22 - 19.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
139 104.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
139 104.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.08.2018 16:48
Документи
9
Скарги
0
ФОП Шигаєва Л. А
×
-
Код ЄДРПОУ:
2077619162
-
Контактна особа:
Шигаєва Лілія Абдулівна +380675592757 shigaeva856@gmail.com
-
Адреса:
65044, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Пироговська 7/9 кв 41
Початкова пропозиція
139 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
139 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6c2eacaa82c14f85981e6eabf6b39adf
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-20-001776-b-a1
Постачальник:
ТОВ ОДЕСАПРОДУКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39234533
-
Контактна особа:
Родімін Олександр Миколайович +380675592748 odesaprodukt@mail.ru
-
Адреса:
65028, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Болгарська, буд.55
Номер договору:
98
Сума договору:
139 104.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
28.08.2018 13:00
Статус:
Підписаний