• Відкриті торги
  • КЕП

М'ясо (Охолоджені патрані тушки курчат бройлерів 1 кат.)

139 104.00 UAH з ПДВ
Номер: 6c2eacaa82c14f85981e6eabf6b39adf
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-20-001776-b-a1
Постачальник: ТОВ ОДЕСАПРОДУКТ
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору: 98
Дата підписання: 28.08.2018 13:00
Період дії договору: 28.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 139 104.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 139 104.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо (Охолоджені патрані тушки курчат бройлерів 1 кат.)
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 2400 кілограм
Період постачання 20.08.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 67700, Україна, Одеська область, м. Білгород-Дністровський, Військової Слави,17 На карті