-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2026-08-18-001102-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30110962
Державна установа "Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 3
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-08-07-001215-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30019485
Державна установа "Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги відмінено -
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2026-03-09-001926-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28534232
ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ" ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2025-12-10-010658-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27488795
ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ" ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2025-12-10-007637-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27485777
ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ" ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2025-11-12-002915-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27088267
Державна установа "Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2025-07-08-002918-a
- Дата створення : 08.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25819172
ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ" ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2025-02-27-007589-a
- Дата створення : 27.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24564173
ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ" ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2025-02-27-006951-a
- Дата створення : 27.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24563534
ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ" ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2025-02-25-002536-a
- Дата створення : 25.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24530416
ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ" ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2024-12-17-013259-a
- Дата створення : 17.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23721825
ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ" ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2024-12-17-011106-a
- Дата створення : 17.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23719802
ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ" ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2024-08-12-005747-a
- Дата створення : 12.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22288360
ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ" ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2024-03-11-007778-a
- Дата створення : 11.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20979964
ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ" ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2024-03-06-008889-a
- Дата створення : 06.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20944936
ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ" ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -