• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Завершена

1 235 630.00 UAH з ПДВ
Номер: 62ae301f82f44a208da8ff71ef7b361c
Внутрішній номер закупівлі: 27485777
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-10-007637-a   
Замовник: ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ"
Контактна особа: Мамонтова Ірина Георгіївна +380567319583 tender@ses.dp.ua http://dolc.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 235 630.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.12.2025 11:57 - 15.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.12.2025 11:57 - 18.12.2025 11:55
Аукціон: 19.12.2025 11:00 - 19.12.2025 11:35
Період кваліфікації: 19.12.2025 11:35 - 22.12.2025 11:24
Період завантаження договору: 28.12.2025 00:00 - 07.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 235 630.00 Електрична енергія