-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2025-12-10-010658-a
Завершена
376 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e4e0e538d4db4bfb870d49cdc395ec64
Внутрішній номер закупівлі:
27488795
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-10-010658-a
Замовник:
ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38431598
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Госпітальна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мамонтова Ірина Георгіївна +380567319583 tender@ses.dp.ua http://dolc.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
376 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2025 13:24 - 15.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2025 13:24 - 18.12.2025 13:24
Аукціон:
19.12.2025 13:27 - 19.12.2025 13:50
Період кваліфікації:
19.12.2025 13:50 - 07.01.2026 09:31
Період завантаження договору:
13.01.2026 00:00 - 23.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴376 000.00 Електрична енергія