-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (для використання у багатоквартирних житлових будинках на технічні цілі...×-
Електрична енергія (для використання у багатоквартирних житлових будинках на технічні цілі)
- ID: UA-2021-12-10-012001-c
- Дата створення : 10.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13039726
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (для населення гуртожитків)- ID: UA-2021-12-10-009735-c
- Дата створення : 10.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13036676
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання електричної енергії (Електрична енергія та супутні послуги)- ID: UA-2021-12-03-002095-c
- Дата створення : 03.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12849792
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання електричної енергії (Електрична енергія та супутні послуги)- ID: UA-2021-11-17-003634-a
- Дата створення : 17.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12523360
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (для населення гуртожитків)- ID: UA-2021-07-23-005994-b
- Дата створення : 23.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10839224
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії (Електрична енергія та супутні послуги)- ID: UA-2021-01-12-003944-a
- Дата створення : 12.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8122154
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (для використання у багатоквартирних житлових будинках на технічні цілі...×-
Електрична енергія (для використання у багатоквартирних житлових будинках на технічні цілі)
- ID: UA-2020-12-23-017820-c
- Дата створення : 23.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7967803
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (для населення гуртожитків)- ID: UA-2020-12-23-010079-c
- Дата створення : 23.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7957252
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання електричної енергії (Електрична енергія та супутні послуги)- ID: UA-2020-12-14-012487-c
- Дата створення : 14.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7736326
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання електричної енергії (Електрична енергія та супутні послуги)- ID: UA-2020-11-27-004195-b
- Дата створення : 27.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7425110
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2020-05-25-007338-b
- Дата створення : 25.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5080309
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (постачальником універсальних послуг)- ID: UA-2019-12-27-000533-b
- Дата створення : 27.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4262465
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія для адміністративних будівель та насосних- ID: UA-2019-10-11-003563-b
- Дата створення : 11.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3885139
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг) дл...×-
Електрична енергія (постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг) для гуртожитків
- ID: UA-2019-10-11-003550-b
- Дата створення : 11.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3885120
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг) дл...×-
Електрична енергія (постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг) для освітлення сходових клітин у багатоквартирних житлових будинках та роботи ліфтів
- ID: UA-2019-10-11-003537-b
- Дата створення : 11.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3885106
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК"" ЄДРПОУ: 32830821ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -