-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії (Електрична енергія та супутні послуги)
Тендер Prozorro UA-2021-01-12-003944-a
Завершена
1 652 900.28
UAH з ПДВ
Номер:
156c07cd9a314abab3696c5ef12bfbfa
Внутрішній номер закупівлі:
8122154
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-12-003944-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК""
×
-
Код ЄДРПОУ:
32830821
-
Адреса:
93412, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 115
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Хорольський +380645700412 svitanok2016@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівлі: UA-2020-11-27-004195-b та UA-2020-12-14-012487-c не відбулись, процедури двічі відмінено згідно Закону України «Про публічні закупівлі» (із змінами).
Очікувана вартість:
1 652 900.28 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата електричної енергії здійснюється шляхом оплати за фактично відпущену електричну енергію згідно з даними комерційного обліку з урахуванням ПДВ відповідно до акту приймання - передачі електроенергії, спожитої у розрахунковому періоді. Оплата здійснюється на поточний рахунок із спеціальним режимом Постачальника, зазначений у Договорі, або розрахункових документах впродовж 5 (пяти) операційних днів місяця, наступного за розрахунковим.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія та супутні послуги
Кількість
448670 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА СХІД"
Оскарження: 12.01.2021 16:23 - 18.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42010964
-
Контактна особа:
Богодух О.В. +380646122807
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, місто Старобільськ, ПЛОЩА БАЗАРНА будинок 32 А
Оскарження: 12.01.2021 16:23 - 18.01.2021 00:00
Ціна пропозиції
1 652 900.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.01.2021 16:23
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
5eff69cd1f804d9eb3fdde1bda6967e7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-12-003944-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА СХІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42010964
-
Контактна особа:
Богодух О.В. +380646122807
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, місто Старобільськ, ПЛОЩА БАЗАРНА будинок 32 А
Номер договору:
943/1-СД-ВЦ
Сума договору:
1 652 894.66 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 377 412.22 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
20.01.2021 16:00
Статус:
Виконаний