-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Постачання електричної енергії (Електрична енергія та супутні послуги)
Тендер Prozorro UA-2020-11-27-004195-b
eсі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою.
Торги не відбулися
1 652 900.28
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 529.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 529.00 UAH
Номер:
d80e2fbbe07f4fc5b49f6788a795593c
Внутрішній номер закупівлі:
7425110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-27-004195-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК""
×
-
Код ЄДРПОУ:
32830821
-
Адреса:
93412, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 115
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Хорольський +380645700412 svitanok2016@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 652 900.28 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 529.00 UAH
Період уточнення:
27.11.2020 11:49 - 04.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2020 11:49 - 14.12.2020 00:00
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписУмови оплати - по фактичному споживанню, протягом 20 робочих днів, з дня отримання Акту приймання-передачі товарної продукції та рахунку.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія та супутні послуги
Кількість
448670 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЕНЕРА СХІД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42010964
-
Контактна особа:
Богодух Олена Володимирівна kanc@lg.enera.ua
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, м.Старобільськ, пл. Базарна, буд. 32 А
Початкова пропозиція
1 547 911.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 547 911.50 UAH з ПДВ
Документи
15
Скарги
0