-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Постачання електричної енергії (Електрична енергія та супутні послуги)
Тендер Prozorro UA-2020-11-27-004195-b
eсі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою.
Торги не відбулися
1 652 900.28
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 529.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 529.00 UAH
Період уточнення:
27.11.2020 11:49 - 04.12.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим