• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Постачання електричної енергії (Електрична енергія та супутні послуги)

Торги не відбулися

3 290 177.28 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 450.89 UAH
Номер: f577889a1f0f49f0a5db68bc5b663311
Внутрішній номер закупівлі: 12523360
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-17-003634-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК""
Контактна особа: Євген Хорольський +380645700412 svitanok2016@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 290 177.28 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 16 450.89 UAH
Період уточнення: 17.11.2021 10:56 - 23.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.11.2021 10:56 - 03.12.2021 00:00
Аукціон: з 03.12.2021 15:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання електричної енергії (Електрична енергія та супутні послуги)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 504010 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЕНЕРА СХІД»
Початкова пропозиція 3 175 263.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 175 263.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 39
Скарги 0