-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання електричної енергії (Електрична енергія та супутні послуги)
Оголошено тендер
3 290 177.28
UAH
Номер:
1c32be5eb4f04eac8f02bb79bbf9400a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-17-000935-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК""
×
-
Код ЄДРПОУ:
32830821
-
Адреса:
93412, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 115
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК""
×
-
Код ЄДРПОУ:
32830821
-
Адреса:
93412, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 115
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 290 177.28 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Постачання електричної енергії (Електрична енергія та супутні послуги)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
17.11.2021 09:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Постачання електричної енергії (Електрична енергія та супутні послуги)
Кількість
504010 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 290 177.28 UAH