-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, з розподілом- ID: UA-2025-12-19-020371-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27676234
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, з розподілом- ID: UA-2025-12-15-016122-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27567989
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, вільні ціни, з розподілом- ID: UA-2024-12-02-004655-a
- Дата створення : 02.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23471246
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-12-11-017453-a
- Дата створення : 11.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20002155
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроенергія ПОН- ID: UA-2023-04-14-001669-a
- Дата створення : 14.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17498677
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-02-24-002398-a
- Дата створення : 24.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17083397
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-12-09-016353-a
- Дата створення : 09.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16187546
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроенергія- ID: UA-2022-12-02-008833-a
- Дата створення : 02.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16079680
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 3
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-09-13-008137-a
- Дата створення : 13.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15322151
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електроенергі- ID: UA-2022-09-07-008262-a
- Дата створення : 07.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15276580
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-07-26-006279-a
- Дата створення : 26.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14974198
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-29-004461-c
- Дата створення : 29.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13494343
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-29-004159-c
- Дата створення : 29.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13493804
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-29-003010-c
- Дата створення : 29.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13491747
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-29-002504-c
- Дата створення : 29.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13490846
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -