-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-11-017453-a
• Джерело фінансування: кошти місцевих бюджетів • Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2024 рік. • Місцезнаходження замовника – 12001, Житомирська обл., Житомирський район, селище міського типу Пулини, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 44; • Категорія замовника – п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». • Уточнюючий код ДК 021:2015: 09310000-5 • Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації.
Завершена
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер:
eb38735834c44605b5c890521b8a6eed
Внутрішній номер закупівлі:
20002155
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-11-017453-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня" Пулинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991949
-
Адреса:
12001, Україна, Житомирська область, смт Пулини, Пулинський р-н, вул. Незалежності, буд. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Іщенко +380413132909 prozzoro88@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2023 16:09 - 16.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2023 16:09 - 19.12.2023 18:00
Аукціон:
20.12.2023 14:45 - 20.12.2023 15:20
Період кваліфікації:
20.12.2023 15:20 - 21.12.2023 10:52
Період завантаження договору:
27.12.2023 00:00 - 06.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 000 000.00 Електрична енергія