-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-09-016353-a
Завершена
1 680 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 400.00 UAH
Номер:
7404550675254bb3b9cc2a78c37e9d41
Внутрішній номер закупівлі:
16187546
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-09-016353-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня" Пулинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991949
-
Адреса:
12001, Україна, Житомирська область, смт Пулини, Пулинський р-н, вул. Незалежності, буд. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Денисюк +380413132909 prozzoro88@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 680 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2022 15:18 - 14.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2022 15:18 - 17.12.2022 18:00
Аукціон:
19.12.2022 12:12 - 19.12.2022 12:41
Період кваліфікації:
19.12.2022 12:41 - 21.12.2022 10:35
Період завантаження договору:
27.12.2022 00:00 - 06.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 680 000.00 Електрична енергія