-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-02-24-002398-a
Завершена
1 090 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 450.00 UAH
Номер:
4617bd6689d6488fa9afa6620c8fb9c4
Внутрішній номер закупівлі:
17083397
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-24-002398-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня" Пулинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991949
-
Адреса:
12001, Україна, Житомирська область, смт Пулини, Пулинський р-н, вул. Незалежності, буд. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Денисюк +380413132909 prozzoro88@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 090 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.02.2023 10:34 - 02.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2023 10:34 - 05.03.2023 18:00
Аукціон:
05.03.2023 18:02 - 05.03.2023 18:02
Період кваліфікації:
05.03.2023 18:02 - 06.03.2023 15:09
Період завантаження договору:
12.03.2023 00:00 - 22.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 090 000.00 Електрична енергія