-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот 2 Мастило, оливи- ID: UA-2026-09-02-006021-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264825
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот 1 Мастило, оливи- ID: UA-2026-09-02-005692-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264485
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лот 1 Мастило, оливи; Лот 2 Мастило, оливи; Лот 3 Мастило, оливи; Лот 4 Мастило, оливи- ID: UA-2026-08-10-002060-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30033362
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастило гарматне ПВК- ID: UA-2026-01-16-000432-a
- Дата створення : 16.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27929248
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні матеріали- ID: UA-2025-06-09-011448-a
- Дата створення : 09.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25550553
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастило- ID: UA-2024-07-30-005362-a
- Дата створення : 30.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22187120
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні оливи та мастильні матеріали- ID: UA-2023-10-20-007298-a
- Дата створення : 20.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19357318
ВП "Атоменергомаш" ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Мастило синтетичне компресорне АЕОН 9000 SP або еквівалент- ID: UA-2021-07-19-001277-c
- Дата створення : 19.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10765557
ВП "Атоменергомаш" ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Мастило синтетичне компресорне АЕОN 9000 SP або еквівалент- ID: UA-2021-03-18-007652-c
- Дата створення : 18.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9127829
ВП "Атоменергомаш" ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Мастило УПІ згідно ТС- ID: UA-2020-10-21-001803-b
- Дата створення : 21.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6815923
ВП "Атоменергомаш" ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Оливи та мастила промислові- ID: UA-2020-04-15-002376-a
- Дата створення : 15.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4832829
ВП "Атоменергомаш" ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ЗОР- ID: UA-2020-04-15-000873-c
- Дата створення : 15.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4830348
ВП "Атоменергомаш" ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Концентрат ЗОР- ID: UA-2019-11-25-000484-c
- Дата створення : 25.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4060687
ВП "Атоменергомаш" ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Оливи та мастила промислові- ID: UA-2019-09-19-001171-b
- Дата створення : 19.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3801481
ВП "Атоменергомаш" ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мастило- ID: UA-2019-03-06-000653-c
- Дата створення : 06.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3251336
ВП "Атоменергомаш" ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -