-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот 1 Мастило, оливи
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-005692-a
Завершена
162 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a5fc1b046edc42068f1914678e42601f
Внутрішній номер закупівлі:
30264485
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-005692-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лавор Олександр Олексійович 380502408071 lavor.oo@aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
162 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Очищувач Condorine SG 555 AL
Кількість
75 кілограм
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Очищувач Condorine SG 515 AL
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Юніхім"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32101777
-
Контактна особа:
Пузенко Олександр Анатолійович 380673600856 info@unichem.com.ua
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, Проспект Леся Курбаса, 2Б
Ціна пропозиції
162 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4ed072077f6b4b69a2f7d35855d4418d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-005692-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Юніхім"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32101777
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, Проспект Леся Курбаса, 2Б
Номер договору:
53-143-08-26-02995
Сума договору:
162 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
135 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Очищувач Condorine SG 555 AL: 456.00000 UAH без ПДВ
Очищувач Condorine SG 515 AL: 426.00000 UAH без ПДВ
Очищувач Condorine SG 515 AL: 426.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.08.2028 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний