-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот 2 Мастило, оливи
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-006021-a
Завершена
271 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
9e04cb5e1c5945a68b68bb10ed4beea6
Внутрішній номер закупівлі:
30264825
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-006021-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лавор Олександр Олексійович 380502408071 lavor.oo@aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
271 200.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Водозмішуючій концентрат МОР Avantin 361 IN
Кількість
400 літр
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Юніхім"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32101777
-
Контактна особа:
Пузенко Олександр Анатолійович 380673600856 info@unichem.com.ua
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, Проспект Леся Курбаса, 2Б
Ціна пропозиції
271 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
977763f22d1543869186dda6bfcf1e2b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-006021-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Юніхім"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32101777
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, Проспект Леся Курбаса, 2Б
Номер договору:
53-143-08-26-02999
Сума договору:
271 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
226 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Водозмішуючій концентрат МОР Avantin 361 IN: 678.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.08.2028 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний