-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот 1 Мастило, оливи; Лот 2 Мастило, оливи; Лот 3 Мастило, оливи; Лот 4 Мастило, оливи
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-002060-a
Торги не відбулися
791 874.73
UAH без ПДВ
Номер:
924b55f5d61c43d6ac04dbd081285cca
Внутрішній номер закупівлі:
30033362
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-002060-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лавор Олександр Олексійович 380502408071 lavor.oo@aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
791 874.73 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 10:48 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 10:48 - 18.08.2026 10:00
Аукціон:
з 19.08.2026 11:13
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴135 000.00 Лот 1 Мастило, оливи
- Лот №2 ₴226 000.00 Лот 2 Мастило, оливи
- Лот №3 ₴58 500.00 Лот 3 Мастило, оливи
- Лот №4 ₴372 374.73 Лот 4 Мастило, оливи