• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лот 1 Мастило, оливи; Лот 2 Мастило, оливи; Лот 3 Мастило, оливи; Лот 4 Мастило, оливи

Оголошено тендер

950 249.68 UAH
Номер: 25d8a04dd0a1464c97435db34931b74a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-30-006216-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 950 249.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лот 1 Мастило, оливи; Лот 2 Мастило, оливи; Лот 3 Мастило, оливи; Лот 4 Мастило, оливи
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Дата опублікування: 30.07.2026 13:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума950 249.68 UAH