-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-06-11-011987-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29513617
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон по 10літрів, Дизельне паливо (Євро 5), талон по 10 літрів- ID: UA-2026-02-09-006332-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28231099
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон, Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2025-11-20-012540-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27204773
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (талони), Дизельне паливо (талони)- ID: UA-2025-11-13-008610-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27111391
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо, талон- ID: UA-2025-01-23-017185-a
- Дата створення : 23.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24158828
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2025-01-23-016902-a
- Дата створення : 23.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24158728
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95, талон- ID: UA-2024-12-09-017085-a
- Дата створення : 09.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23586637
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2024-06-17-002073-a
- Дата створення : 17.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21846004
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо- ID: UA-2024-04-22-004895-a
- Дата створення : 22.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21362110
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95- ID: UA-2024-01-23-016034-a
- Дата створення : 23.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20493798
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95- ID: UA-2023-01-27-002897-a
- Дата створення : 27.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16750136
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин- ID: UA-2022-11-30-012276-a
- Дата створення : 30.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16047645
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бензин- ID: UA-2022-08-05-008080-a
- Дата створення : 05.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15047368
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95-Євро-ЕО- ID: UA-2022-06-06-004466-a
- Дата створення : 06.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14702637
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95-Євро-ЕО- ID: UA-2022-04-21-000446-b
- Дата створення : 21.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14534461
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -