-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2023-01-27-002897-a
Закупівля здійснюється з урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178
Завершена
130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
Номер:
53d89b4a47ce44018a825657a53b7273
Внутрішній номер закупівлі:
16750136
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-27-002897-a
Замовник:
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479686
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Івана Франка,30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шушко Тетяна Володимирівна +380384991357 turbotacenter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.01.2023 10:03 - 04.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2023 10:03 - 07.02.2023 16:00
Аукціон:
07.02.2023 16:01 - 07.02.2023 16:01
Період кваліфікації:
07.02.2023 16:01 - 08.02.2023 15:47
Період завантаження договору:
14.02.2023 00:00 - 24.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴130 000.00 Бензин А-95