-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2023-01-27-002897-a
Закупівля здійснюється з урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178
Завершена
130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
Період уточнення:
27.01.2023 10:03 - 04.02.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим