• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельне паливо

Торги не відбулися

25 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 125.00 UAH
Номер: 494ec6a34d244ad4badcdff56a069dff
Внутрішній номер закупівлі: 21362110
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-22-004895-a   
Замовник: КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА"
Контактна особа: Гладкоскок Лілія Сергіївна +380384991357 turbotacenter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 25 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.04.2024 12:07 - 27.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 22.04.2024 12:07 - 30.04.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴25 000.00 Дизельне паливо