-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо
Оголошено тендер
25 000.00
UAH
Номер:
de686501321e43a3af5089973af55bbf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-22-006186-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479686
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Івана Франка,30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479686
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Івана Франка,30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
25 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09134200-9 Дизельне паливо
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.04.2024 11:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума25 000.00 UAH