-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2024-01-23-016034-a
Завершена
145 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 728.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 728.00 UAH
Номер:
aa3b80d3be6b402a833985e7e32a3663
Внутрішній номер закупівлі:
20493798
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-23-016034-a
Замовник:
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479686
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Івана Франка,30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гладкоскок Лілія Сергіївна +380384991357 turbotacenter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.01.2024 17:01 - 28.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2024 17:01 - 31.01.2024 16:00
Аукціон:
01.02.2024 12:23 - 01.02.2024 12:46
Період кваліфікації:
01.02.2024 12:46 - 06.02.2024 14:56
Період завантаження договору:
12.02.2024 00:00 - 22.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 600.00 Бензин А-95