-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ за кодом ДК 021:2015:09120000-6 – Газове паливо- ID: UA-2023-11-24-015871-a
- Дата створення : 24.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19779786
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ природний- ID: UA-2017-03-03-000886-c
- Дата створення : 17.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 663533
Байковецька сільська рада ЄДРПОУ: 04394846ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ природний- ID: UA-2017-03-03-000486-c
- Дата створення : 03.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 627469
Байковецька сільська рада ЄДРПОУ: 04394846ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Газ природний- ID: UA-2017-01-16-000840-a
- Дата створення : 16.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 619244
Байковецька сільська рада ЄДРПОУ: 04394846ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Газ природний- ID: UA-2016-12-28-000401-c
- Дата створення : 28.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 478748
Байковецька сільська рада ЄДРПОУ: 04394846ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газТорги не відбулисяТорги не відбулися -