• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Газ природний

Газ природний

Торги не відбулися

907 812.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 27 234.00 UAH
Номер: d72d753bc86b4b32ac22ee3ae2625d5e
Внутрішній номер закупівлі: 478748
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-12-28-000401-c   
Замовник: Байковецька сільська рада
Контактна особа: Руснак Галина Ярославівна 380967762318 bsr02@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 907 812.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.12.2016 15:20 - 03.01.2017 17:00
Період прийому пропозицій: 28.12.2016 15:20 - 13.01.2017 17:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴907 812.00 Газ природний