-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ природний
Тендер Prozorro UA-2017-03-03-000486-c
Газ природний
Торги відмінено
578 009.41
UAH з ПДВ
Номер:
e0eab517cb254895a7dd904ffd669627
Внутрішній номер закупівлі:
627469
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-03-000486-c
Замовник:
Байковецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394846
-
Адреса:
47711, Україна, Тернопільська область, Байківці, вул. Січових Стрільців, 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руснак Галина Ярославівна 380967762318 bsr02@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
578 009.41 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний
Кількість
61235 метри кубічні
Період постачання
14.03.2017 - 31.12.2017
Інформація про скасування
Номер:
20850704fb3f4229978322b3dc835ac9
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
інформація ведена на майданчик не може бути виправленна з технічних причин
Дата опублікування:
03.03.2017 13:52
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП "Газпостач" ПАТ "Тернопільміськгаз"
Оскарження: 03.03.2017 11:37 - 14.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39456152
-
Контактна особа:
Голоюха Галина Богданівна 380352400324 o.fraynd@gazpostach.te.ua
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Митрополита Шептицького, 20
Оскарження: 03.03.2017 11:37 - 14.03.2017 00:00
Ціна пропозиції
578 009.41 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.03.2017 11:44
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
158189e030fb4c1eb47557f69bb15dcd
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-03-000486-c-a1
Постачальник:
ДП "Газпостач" ПАТ "Тернопільміськгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39456152
-
Контактна особа:
Голоюха Галина Богданівна 380352400324 o.fraynd@gazpostach.te.ua
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Митрополита Шептицького, 20
Сума договору:
578 009.41 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації