-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Газ природний
Тендер Prozorro UA-2017-01-16-000840-a
Газ природний
Торги відмінено
907 812.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 27 234.36 UAH
мін. крок: 3% або 27 234.36 UAH
Номер:
a04760a5556c42d1a919b39ca97695de
Внутрішній номер закупівлі:
619244
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-16-000840-a
Замовник:
Байковецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394846
-
Адреса:
47711, Україна, Тернопільська область, Байківці, вул. Січових Стрільців, 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руснак Галина Ярославівна 380967762318 bsr02@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
907 812.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.01.2017 16:07 - 30.01.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2017 16:07 - 09.02.2017 17:00
Аукціон:
10.02.2017 12:23 - 10.02.2017 12:44
Період кваліфікації:
з 10.02.2017 12:44
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
8b817e243105460ca041f14fa19493e7
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій, а в разі здійснення закупівлі за рамковими угодами з кількома учасниками - менше трьох пропозицій
Дата опублікування:
01.03.2017 14:54
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴907 812.00 Газ природний