-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Саджанці троянд- ID: UA-2022-05-16-001929-a
- Дата створення : 16.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14614748
Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради ЄДРПОУ: 37503713ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Саджанці багаторічних насаджень- ID: UA-2021-09-28-007251-b
- Дата створення : 28.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11747461
Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради ЄДРПОУ: 37503713ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Саджанці для багаторічних насаджень віком до 1 року- ID: UA-2021-04-21-008504-c
- Дата створення : 21.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9618320
Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради ЄДРПОУ: 37503713ДК 021:2015: 03451100-7 СаджанціЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Саджанці багаторічних насаджень- ID: UA-2020-12-03-012883-b
- Дата створення : 03.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7531482
Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради ЄДРПОУ: 37503713ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Саджанці багаторічних насаджень- ID: UA-2020-11-12-008357-c
- Дата створення : 12.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7173496
Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради ЄДРПОУ: 37503713ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання зелених насаджень довгострокового користування (багаторічних)- ID: UA-2020-11-04-011327-c
- Дата створення : 04.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7045011
Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради ЄДРПОУ: 37503713ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Саджанці багаторічних насаджень- ID: UA-2020-10-27-010567-a
- Дата створення : 27.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6925351
Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради ЄДРПОУ: 37503713ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Саджанці для багаторічних насаджень віком до 1 року- ID: UA-2020-10-19-010658-c
- Дата створення : 19.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6774580
Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради ЄДРПОУ: 37503713ДК 021:2015: 03451100-7 СаджанціЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання зелених насаджень довгострокового користування (багаторічних)- ID: UA-2020-10-19-001713-c
- Дата створення : 19.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6758648
Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради ЄДРПОУ: 37503713ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Саджанці багаторічних насаджень- ID: UA-2019-11-21-001918-b
- Дата створення : 21.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4046903
Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради ЄДРПОУ: 37503713ДК 021:2015: 03451100-7 СаджанціЗавершена -