-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Саджанці багаторічних насаджень
Тендер Prozorro UA-2020-12-03-012883-b
Завершена
180 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
594785a5c15b48e09656abaabc6aff19
Внутрішній номер закупівлі:
7531482
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-03-012883-b
Замовник:
Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37503713
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Василівна Трофимова +380627446075,+380627440218 artorgh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Саджанці багаторічних насаджень
Кількість
610 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРАГДОВИЙ САД"
Оскарження: 03.12.2020 17:09 - 14.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41634388
-
Контактна особа:
Ковальова В.М. +380669562897
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, ВУЛИЦЯ БАХМУТСЬКА будинок 6 квартира 2
Оскарження: 03.12.2020 17:09 - 14.12.2020 00:00
Ціна пропозиції
180 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2020 17:09
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
c156787fa3ca46c4937be36f2fa9db04
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-03-012883-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРАГДОВИЙ САД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41634388
-
Контактна особа:
Ковальова В.М. +380669562897
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, ВУЛИЦЯ БАХМУТСЬКА будинок 6 квартира 2
Номер договору:
14/2020
Сума договору:
180 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
15.12.2020 09:00
Статус:
Виконаний