-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Лимони) - Код за ДК 021:2015...×-
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Лимони) - Код за ДК 021:2015 – 03222210-8 Лимони; (морква) – Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква; (цибуля) – Код за ДК 021:2015 – 03221113-1 Цибуля; (буряк) - Код за ДК 021:2015 – 03221111-7 Буряк; (капуста) – Код за ДК 021:2015 – 03221410-3 Капуста качанна; (часник) – Код за ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи
- ID: UA-2023-03-29-002003-a
- Дата створення : 29.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17362657
Відділ освіти Селидівської міської ради ЄДРПОУ: 02142916ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Лимони) - Код за ДК 021:2015...×-
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Лимони) - Код за ДК 021:2015 – 03222210-8 Лимони; (морква) – Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква; (буряк) - Код за ДК 021:2015 – 03221111-7 Буряк
- ID: UA-2023-03-03-011126-a
- Дата створення : 03.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17152836
Відділ освіти Селидівської міської ради ЄДРПОУ: 02142916ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Лимони) - Код за ДК 021:2015...×-
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Лимони) - Код за ДК 021:2015 – 03222210-8 Лимони; (морква) – Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква; (капуста) – Код за ДК 021:2015 – 03221410-3 Капуста качанна
- ID: UA-2023-02-01-005040-a
- Дата створення : 01.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16809006
Відділ освіти Селидівської міської ради ЄДРПОУ: 02142916ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква) – Код за ДК 021:2015...×-
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква) – Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква; (цибуля) – Код за ДК 021:2015 – 03221113-1 Цибуля; (буряк) - Код за ДК 021:2015 – 03221111-7 Буряк; (капуста) – Код за ДК 021:2015 – 03221410-3 Капуста качанна
- ID: UA-2022-12-29-011861-a
- Дата створення : 29.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16509476
Відділ освіти Селидівської міської ради ЄДРПОУ: 02142916ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква) – Код за ДК 021:2015...×-
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква) – Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква; (цибуля) – Код за ДК 021:2015 – 03221113-1 Цибуля; (буряк) - Код за ДК 021:2015 – 03221111-7 Буряк; капуста – (Код за ДК 021:2015 – 03221410-3 Капуста качанна)
- ID: UA-2022-12-20-018226-a
- Дата створення : 20.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16357576
Відділ освіти Селидівської міської ради ЄДРПОУ: 02142916ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква – (Код за ДК 021:2015...×-
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква – (Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква); цибуля – (Код за ДК 021:2015 – 03221113-1 Цибуля); (Код за ДК 021:2015 – 03221111-7 Буряк); капуста – (Код за ДК 021:2015 – 03221410-3 Капуста качанна))
- ID: UA-2022-12-05-001226-a
- Дата створення : 05.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16090769
Відділ освіти Селидівської міської ради ЄДРПОУ: 02142916ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква – (Код за ДК 021:201...×-
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква – (Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква); цибуля – (Код за ДК 021:2015 – 03221113-1 Цибуля); буряк – (Код за ДК 021:2015 – 03221111-7 Буряк); капуста білокачанна – (Код за ДК 021:2015 – 03221410-3 Капуста качанна))
- ID: UA-2022-03-31-002235-b
- Дата створення : 31.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14442919
Відділ освіти Селидівської міської ради ЄДРПОУ: 02142916ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква – (Код за ДК 021:201...×-
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква – (Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква); цибуля – (Код за ДК 021:2015 – 03221113-1 Цибуля); буряк – (Код за ДК 021:2015 – 03221111-7 Буряк); капуста білокачанна – (Код за ДК 021:2015 – 03221410-3 Капуста качанна))
- ID: UA-2022-01-18-006603-a
- Дата створення : 18.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13642220
Відділ освіти Селидівської міської ради ЄДРПОУ: 02142916ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи - (Лимони – (Код за ДК 021:2...×-
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи - (Лимони – (Код за ДК 021:2015 – 03222210-8 Лимони); апельсини – (Код за ДК 021:2015 – 03222220-1 – Апельсини); мандарини – (Код за ДК 021:2015 – 03222240-7 Мандарини); банани – (Код за ДК 021:2015 – 03222111-4 Банани); яблука – (Код за ДК 021:2015 – 03222321-9 Яблука)
- ID: UA-2022-01-04-004831-c
- Дата створення : 04.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13543409
Відділ освіти Селидівської міської ради ЄДРПОУ: 02142916ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква, морква рання – (Код...×-
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква, морква рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква); цибуля, цибуля рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221113-1 Цибуля); цибуля зелена, петрушка свіжа – (Код за ДК 021:2015 - 03221300-9 Листкові овочі); буряк, буряк ранній – (Код за ДК 021:2015 – 03221111-7 Буряк); капуста білокачанна, капуста білокачанна рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221410-3 Капуста качанна); тиква – (Код за ДК 021: 2015 - 03221000-6 Овочі); хрін свіжий, корінь селери – (Код за ДК 021:2015 - 03221110-0 - Коренеплідні овочі)
- ID: UA-2022-01-04-004801-c
- Дата створення : 04.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13543369
Відділ освіти Селидівської міської ради ЄДРПОУ: 02142916ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква, морква рання – (Код...×-
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква, морква рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква); цибуля, цибуля рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221113-1 Цибуля); цибуля зелена, петрушка свіжа – (Код за ДК 021:2015 - 03221300-9 Листкові овочі); буряк, буряк ранній – (Код за ДК 021:2015 – 03221111-7 Буряк); капуста білокачанна, капуста білокачанна рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221410-3 Капуста качанна); тиква – (Код за ДК 021: 2015 - 03221000-6 Овочі); хрін свіжий, корінь селери – (Код за ДК 021:2015 - 03221110-0 - Коренеплідні овочі)
- ID: UA-2021-12-17-021874-c
- Дата створення : 17.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13250811
Відділ освіти Селидівської міської ради ЄДРПОУ: 02142916ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За кодом ДК 021:2015 03220000 -9 Овочі, фрукти та горіхи (Яблука)- ID: UA-2021-12-10-006038-c
- Дата створення : 10.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13029808
Відділ освіти Селидівської міської ради ЄДРПОУ: 02142916ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква – (Код за ДК 021:201...×-
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква – (Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква); цибуля – (Код за ДК 021:2015 – 03221113-1 Цибуля); буряк – (Код за ДК 021:2015 – 03221111-7 Буряк); капуста – (Код за ДК 021:2015 – 03221410-3 Капуста качанна); кабачки – (Код за ДК 021:2015 03221250-3 Кабачки); огірки – (Код за ДК 021:2015 03221270-9 Огірки); помідори – (Код за ДК 021:2015 03221240-0 Помідори)
- ID: UA-2021-05-28-007301-b
- Дата створення : 28.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10098264
Відділ освіти Селидівської міської ради ЄДРПОУ: 02142916ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква – (Код за ДК 021:201...×-
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква – (Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква); цибуля – (Код за ДК 021:2015 – 03221113-1 Цибуля); буряк – (Код за ДК 021:2015 – 03221111-7 Буряк); капуста білокачанна – (Код за ДК 021:2015 – 03221410-3 Капуста качанна)
- ID: UA-2021-03-18-001992-b
- Дата створення : 18.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9119553
Відділ освіти Селидівської міської ради ЄДРПОУ: 02142916ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква – (Код за ДК 021:201...×-
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква – (Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква); цибуля – (Код за ДК 021:2015 – 03221113-1 Цибуля); буряк – (Код за ДК 021:2015 – 03221111-7 Буряк); капуста білокачанна – (Код за ДК 021:2015 – 03221410-3 Капуста качанна); лимони – (Код за ДК 021:2015 – 03222210-8 Лимони)
- ID: UA-2021-03-04-011765-c
- Дата створення : 04.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8925442
Відділ освіти Селидівської міської ради ЄДРПОУ: 02142916ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -