-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква, морква рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква); цибуля, цибуля рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221113-1 Цибуля); цибуля зелена, петрушка свіжа – (Код за ДК 021:2015 - 03221300-9 Листкові овочі); буряк, буряк ранній – (Код за ДК 021:2015 – 03221111-7 Буряк); капуста білокачанна, капуста білокачанна рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221410-3 Капуста качанна); тиква – (Код за ДК 021: 2015 - 03221000-6 Овочі); хрін свіжий, корінь селери – (Код за ДК 021:2015 - 03221110-0 - Коренеплідні овочі)
Тендер Prozorro UA-2021-12-17-021874-c
Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. Допускається подача Учасником окремих документів, що мають відношення в т.ч. до інших суб’єктів або технічних характеристик товару іншою загальновживаною міжнародною мовою (англійською або російською). Специфікація щодо технічних показників товару може бути викладена англійською або російською мовою із зазначенням за потреби загальновживаних абревіатур або скорочень англійською мовою.
Торги відмінено
353 327.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 766.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 766.64 UAH
Номер:
9503f986ee134e54a45bc3029ef7bb38
Внутрішній номер закупівлі:
13250811
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-17-021874-c
Замовник:
Відділ освіти Селидівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142916
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Нагорна, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Відділ освіти Селидівської міської ради +380623772089 02142916_3113103624@mail.gov.ua http://osvita-selid.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
353 327.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 766.64 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
9 893.16 UAH
Період уточнення:
17.12.2021 20:42 - 23.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2021 20:42 - 02.01.2022 20:00
Аукціон:
з 04.01.2022 12:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПорядок оплати: Розрахунки проводяться шляхом поетапної оплати Замовником поставлених товарів - на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 30 календарних днів з моменту поставки товару за умови наявності необхідних бюджетних коштів на рахунку Замовника. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється на протязі 10-ти банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Морква
Кількість
4500 кілограм
Період постачання
25.01.2022 - 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
морква рання
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
25.01.2022 - 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
цибуля
Кількість
3500 кілограм
Період постачання
25.01.2022 - 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
цибуля рання
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
25.01.2022 - 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
цибуля зелена
Кількість
60 кілограм
Період постачання
25.01.2022 - 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
петрушка свіжа
Кількість
20 кілограм
Період постачання
25.01.2022 - 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
буряк
Кількість
2600 кілограм
Період постачання
25.01.2022 - 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
буряк ранній
Кількість
700 кілограм
Період постачання
25.01.2022 - 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
капуста білокачанна
Кількість
2200 кілограм
Період постачання
25.01.2022 - 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
капуста білокачанна рання
Кількість
850 кілограм
Період постачання
25.01.2022 - 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
тиква
Кількість
800 кілограм
Період постачання
25.01.2022 - 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
хрін свіжий
Кількість
0.55 кілограм
Період постачання
25.01.2022 - 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
корінь селери
Кількість
65 кілограм
Період постачання
25.01.2022 - 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
9ea3e7e7b6c641c1a1d1ffd2d2a2b925
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
У зв’язку із наявністю підстав, що передбачені п.2 ч. 1 ст. 32 Закону, а саме, неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути (відсутність технічної можливості внесення коригувань по закупівлі, а саме, у частині кількості (обсягу) товару та очікуваної вартості закупівлі).
Період оскарження:
20.12.2021 17:25 - 31.12.2021 00:00
Дата опублікування:
20.12.2021 17:25
Дата виконання:
20.12.2021 17:25
Статус:
Виконано