-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Наконечники; Наконечник, тип Gilson, нестерильний, без фільтру, не більше 0,5-200 мкл; Нак...×-
Наконечники; Наконечник, тип Gilson, нестерильний, без фільтру, не більше 0,5-200 мкл; Наконечник, тип Gilson, нестерильний, без фільтру, 100-1000 мкл
- ID: UA-2026-06-24-005368-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29635314
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000493ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Портативний коагулометр для професійного використання- ID: UA-2026-05-22-003615-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29308399
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000493ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектуючі та запасні частини до аналізатора (XL-180 Ротор)- ID: UA-2026-02-16-004208-a
- Дата створення : 16.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28312057
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000493ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
XL-180 Ротор//XL-180 ROTOR- ID: UA-2026-02-04-010943-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28184942
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000493ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коагулометр ECL 412- ID: UA-2025-06-19-011211-a
- Дата створення : 19.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25658570
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000493ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Накінечники- ID: UA-2025-04-11-010666-a
- Дата створення : 11.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24997849
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000493ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектуючі та запасні частини до аналізатора ( XL-180 Ротор)- ID: UA-2025-03-12-009739-a
- Дата створення : 12.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24690455
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000493ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Біохімічний автоматичний аналізатор- ID: UA-2024-11-19-004055-a
- Дата створення : 19.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23302892
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000493ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналізатор електролітів- ID: UA-2024-08-30-002742-a
- Дата створення : 30.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22447612
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000493ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мікробіологічний аналізатор- ID: UA-2024-04-03-004612-a
- Дата створення : 03.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21192305
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000493ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Накінечник "ВОЛЕС" тип Гілсон 100-1000 мкл, синій, №500 Накінечник "ВОЛЕС&q...×-
Накінечник "ВОЛЕС" тип Гілсон 100-1000 мкл, синій, №500 Накінечник "ВОЛЕС" тип "Гілсон" 0,5-200 мкл, універсальний, жовтий №1000
- ID: UA-2024-03-25-002058-a
- Дата створення : 25.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21107711
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000493ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Наконечник; Наконечник- ID: UA-2024-03-14-004865-a
- Дата створення : 14.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21016834
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000493ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оптичний коагулометр- ID: UA-2023-09-06-009611-a
- Дата створення : 06.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18882898
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000493ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Імунофлуоресцентний аналізатор FA50- ID: UA-2023-09-05-005166-a
- Дата створення : 05.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18863407
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000493ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гематологічний аналізатор- ID: UA-2023-08-07-011281-a
- Дата створення : 07.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18607776
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000493ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -