• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аналізатор електролітів

Завершена

155 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 550.00 UAH
Номер: 31f3ddef1a744a7ea206e5c81a5bd630
Внутрішній номер закупівлі: 22447612
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-30-002742-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Віталій Дутка +380979993681, +380354121661 zakupivliborlikarnya1966@gmail.com https://bor.likarnja.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 155 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.08.2024 11:13 - 09.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2024 11:13 - 12.09.2024 11:09
Аукціон: 13.09.2024 12:24 - 13.09.2024 12:47
Період кваліфікації: 13.09.2024 12:47 - 20.09.2024 09:35
Період завантаження договору: 26.09.2024 00:00 - 06.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴155 000.00 Аналізатор електролітів