-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналізатор електролітів
Оголошено тендер
155 000.00
UAH
Номер:
b013375ca9364bc0a2ec8ffa3de7d3ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-30-002661-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000493
-
Адреса:
48702, Україна, Тернопільська область, м. Борщів, вул. Степана Бандери, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000493
-
Адреса:
48702, Україна, Тернопільська область, м. Борщів, вул. Степана Бандери, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
155 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аналізатор електролітів
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
НК 024:2023:
56682 Автоматичний йоноселективний аналізатор IVD (діагностика in vitro)
Дата опублікування:
30.08.2024 10:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума155 000.00 UAH