-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мікробіологічний аналізатор
Тендер Prozorro UA-2024-04-03-004612-a
Завершена
2 550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 25 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 25 500.00 UAH
Номер:
ef2377923f6d47c29eba8cdd9739b0ef
Внутрішній номер закупівлі:
21192305
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-03-004612-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000493
-
Адреса:
48702, Україна, Тернопільська область, м. Борщів, вул. Степана Бандери, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталій Дутка +380979993681, +380354121661 vitalik25dutka@gmail.com https://bor.likarnja.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.04.2024 11:41 - 08.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2024 11:41 - 11.04.2024 14:00
Період кваліфікації:
11.04.2024 14:02 - 17.04.2024 15:17
Період завантаження договору:
23.04.2024 00:00 - 03.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 550 000.00 Мікробіологічний аналізатор