-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Біохімічний автоматичний аналізатор
Тендер Prozorro UA-2024-11-19-004055-a
Завершена
799 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 990.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 990.00 UAH
Номер:
8da912e9fa3d4be7aa7c586ff11e7e12
Внутрішній номер закупівлі:
23302892
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-19-004055-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЩІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000493
-
Адреса:
48702, Україна, Тернопільська область, м. Борщів, вул. Степана Бандери, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталій Дутка +380979993681, +380354121661 zakupivliborlikarnya1966@gmail.com https://bor.likarnja.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
799 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.11.2024 10:53 - 24.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2024 10:53 - 27.11.2024 11:00
Аукціон:
28.11.2024 15:08 - 28.11.2024 15:31
Період кваліфікації:
28.11.2024 15:31 - 06.12.2024 14:42
Період завантаження договору:
12.12.2024 00:00 - 22.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴799 000.00 Біохімічний автоматичний аналізатор