-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання - кабінет фізики - 1- ID: UA-2017-01-16-000990-b
- Дата створення : 16.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 775126
ПИРЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 13955752ДК 021:2015: 38424000-3 Контрольно-вимірювальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання - кабінет географії - 1- ID: UA-2017-01-16-001272-b
- Дата створення : 16.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 707430
ПИРЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 13955752ДК 021:2015: 38424000-3 Контрольно-вимірювальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання - кабінет інформатики та...×-
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання - кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій - 2
- ID: UA-2017-01-16-001302-b
- Дата створення : 16.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 637162
ПИРЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 13955752ДК 021:2015: 38424000-3 Контрольно-вимірювальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання - лінгафонний кабінет - 1- ID: UA-2017-01-16-001376-b
- Дата створення : 16.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 637149
ПИРЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 13955752ДК 021:2015: 38424000-3 Контрольно-вимірювальне обладнанняЗавершена -