-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання - кабінет географії - 1
Тендер Prozorro UA-2017-01-16-001272-b
Торги не відбулися
221 770.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 108.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 108.85 UAH
Номер:
216a427282f94c439121713971d103f1
Внутрішній номер закупівлі:
707430
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-16-001272-b
Замовник:
ПИРЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
13955752
-
Адреса:
37000, Україна, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Тараненко +380662792140 m-rada-pir@mail.ru http://pyriatyn.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38424000-3 Контрольно-вимірювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
221 770.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 108.85 UAH
Період уточнення:
16.01.2017 17:05 - 22.01.2017 16:57
Період прийому пропозицій:
16.01.2017 17:05 - 01.02.2017 16:57
Аукціон:
02.02.2017 11:24 - 02.02.2017 11:45
Період кваліфікації:
02.02.2017 11:45 - 22.03.2017 17:08
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання - кабінет географії - 1
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
1 штуки
Період постачання
13.02.2017 - 06.03.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ВОРДКОМ
Оскарження: 07.03.2017 17:38 - 18.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40170269
-
Контактна особа:
Столяр Євген Іванович +380976635005 info@wordcom.org
-
Адреса:
02096, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе,19
Оскарження: 07.03.2017 17:38 - 18.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
217 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
184 750.00 UAH з ПДВ
Документи
33
Скарги
0
ФОП КАБАНЕЦЬ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
Оскарження: 22.03.2017 17:02 - 02.04.2017 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2568516453
-
Контактна особа:
КАБАНЕЦЬ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ +380677835774 kabanec-5@ukr.net
-
Адреса:
02225, Україна, м. Київ, Київ, МАЯКОВСЬКОГО, БУДИНОК 3-А, КВАРТИРА 125
Оскарження: 22.03.2017 17:02 - 02.04.2017 01:00
Початкова пропозиція
219 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
185 000.00 UAH з ПДВ
Документи
8
Скарги
0