-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання - лінгафонний кабінет - 1
Тендер Prozorro UA-2017-01-16-001376-b
Завершена
352 540.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 762.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 762.70 UAH
Номер:
ce9e880ac9de446fa427d8e875202235
Внутрішній номер закупівлі:
637149
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-16-001376-b
Замовник:
ПИРЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
13955752
-
Адреса:
37000, Україна, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Тараненко +380662792140 m-rada-pir@mail.ru http://pyriatyn.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38424000-3 Контрольно-вимірювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
352 540.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 762.70 UAH
Період уточнення:
16.01.2017 17:42 - 22.01.2017 17:26
Період прийому пропозицій:
16.01.2017 17:42 - 01.02.2017 17:26
Аукціон:
02.02.2017 12:01 - 02.02.2017 12:22
Період кваліфікації:
02.02.2017 12:22 - 17.02.2017 17:34
Період завантаження договору:
15.02.2017 19:19 - 07.03.2017 19:19
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання - лінгафонний кабінет - 1
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
1 штуки
Період постачання
13.02.2017 - 06.03.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП КАБАНЕЦЬ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
Оскарження: 02.02.2017 12:22 - 26.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2568516453
-
Контактна особа:
КАБАНЕЦЬ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ +380677835774 kabanec-5@ukr.net
-
Адреса:
02225, Україна, м. Київ, Київ, МАЯКОВСЬКОГО, БУДИНОК 3-А, КВАРТИРА 125
Оскарження: 02.02.2017 12:22 - 26.02.2017 00:00
Початкова пропозиція
345 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
345 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.02.2017 19:19
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "ІНФОЛ"
Оскарження: 15.02.2017 19:19 - 28.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13963023
-
Контактна особа:
Євген Черненко +380532563030 mail@infol.com.ua
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. ЛЯХОВА, будинок 1, кімната 29
Оскарження: 15.02.2017 19:19 - 28.02.2017 00:00
Початкова пропозиція
346 465.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
346 465.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2017 17:34
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
b3bd4e3758784e2fae2e6b52f3866310
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-16-001376-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ІНФОЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13963023
-
Контактна особа:
Євген Черненко +380532563030 mail@infol.com.ua
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. ЛЯХОВА, будинок 1, кімната 29
Номер договору:
106
Сума договору:
346 465.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
07.03.2017 17:03
Статус:
Підписаний