-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Манометри- ID: UA-2026-07-17-001079-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29839123
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Манометри- ID: UA-2026-07-03-004334-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29724589
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Віброапаратура- ID: UA-2026-04-02-000124-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28797562
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 38424000-3 Контрольно-вимірювальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Датчики тиску- ID: UA-2026-03-27-001719-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28746833
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторне обладнання- ID: UA-2026-03-24-000916-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28700795
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перетворювачі тиску APLISENS- ID: UA-2026-03-23-000727-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28685119
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Датчик тиску «Сафір М»- ID: UA-2026-03-18-000225-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28637761
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Віброапаратура- ID: UA-2026-03-12-006923-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28584241
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Датчик тиску «Сафір М»- ID: UA-2026-03-05-008289-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28512713
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манометр диференціальний сільфонний (дифманометр)- ID: UA-2026-03-04-001512-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28490378
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перетворювачі тиску APLISENS- ID: UA-2026-02-23-000269-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28385522
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перетворювачі тиску APLISENS- ID: UA-2026-02-17-000369-a
- Дата створення : 17.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28323952
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вантажопоршневий манометр- ID: UA-2025-12-30-000220-a
- Дата створення : 30.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27805050
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манометри- ID: UA-2025-12-30-000157-a
- Дата створення : 30.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27804992
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Датчик тиску «Сафір М»- ID: UA-2025-10-17-000967-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26789908
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -