-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-03-24-000916-a
Завершена
440 340.85
UAH без ПДВ
Номер:
a7b51c7a3a914182878d1a316bb45aab
Внутрішній номер закупівлі:
28700795
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-24-000916-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Побережна Тетяна 380442776813 dog.dtec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
440 340.85 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.03.2026 09:10 - 29.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2026 09:10 - 01.04.2026 00:00
Аукціон:
01.04.2026 13:26 - 01.04.2026 13:49
Період кваліфікації:
01.04.2026 13:49 - 20.04.2026 13:11
Період завантаження договору:
26.04.2026 00:00 - 06.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴440 340.85 Лабораторне обладнання