-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Манометри
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-004334-a
Торги не відбулися
175 468.33
UAH без ПДВ
Номер:
19228f84ad8b4db3b52816b964b0d54a
Внутрішній номер закупівлі:
29724589
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-004334-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Піндюр Леся 380442776813 l.pindiur@tec4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
175 468.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 12:17 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 12:17 - 14.07.2026 00:00
Аукціон:
з 14.07.2026 15:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴175 468.33 Манометри