-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Манометри
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-001079-a
Завершена
175 468.33
UAH без ПДВ
Номер:
e60521db77f34824a6057214bad3e175
Внутрішній номер закупівлі:
29839123
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-001079-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Піндюр Леся 380442776813 l.pindiur@tec4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
175 468.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 09:46 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 09:46 - 28.07.2026 00:00
Аукціон:
з 28.07.2026 12:35
Період кваліфікації:
28.07.2026 00:00 - 04.08.2026 13:51
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴175 468.33 Манометри