• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Манометри

Завершена

175 468.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 09:46 - 25.07.2026 00:00
Відповідь надана

Внесення змін до кументації

Номер: c8d02f3e112649fb8591b4b91f8efcdb
Дата опублікування: 23.07.2026 11:15
Опис: По позиціям №11-13 - Просимо розглянути можливість внесення змін до технічної специфікації. 1. Наразі зазначено: «Штуцер, трубчаста пружина - мідні сплави, залізонікелевий сплав". Просимо викласти вимогу в такій редакції: «Штуцер, трубчаста пружина — мідні сплави та/або залізонікелевий сплав». Зазначена зміна дозволить запропонувати обладнання, у якому штуцер і трубчаста пружина можуть бути виготовлені з мідних сплавів та/або залізонікелевого сплаву, без погіршення технічних та експлуатаційних характеристик виробу, а також сприятиме розширенню конкуренції серед учасників. Крім тогов, в найменуванні приладів Ви занзначаєте одиницю виміру кгс/см2, однак в технічних вимогах зазначено одиниця виміру - kgf/cm2. Просимо внести зміни та зазначити у технічних вимогах одиницю виміру - кгс/см2. Також по позиціям №14-21 -Тримач: «мідний сплав, сталь». Просимо викласти в редакції: «мідний сплав та/або сталь»
Відповідь: Замовником зміни вноситись не будуть
Дата відповіді: 24.07.2026 13:00
Відповідь надана

Внесення змін до документації

Номер: 01576454364e4c219eefcca105198640
Дата опублікування: 20.07.2026 19:12
Опис: По позиціям №1-13 - Просимо розглянути можливість внесення змін до технічної специфікації. 1. Наразі зазначено: «Механізм — бронза, нержавіюча сталь». Просимо замінити формулювання «бронза» на «мідний сплав» та викласти вимогу в такій редакції: «Механізм — мідний сплав та/або нержавіюча сталь». Зазначена зміна дозволить запропонувати обладнання з механізмом, виготовленим із мідного сплаву або нержавіючої сталі, без погіршення технічних та експлуатаційних характеристик виробу, що сприятиме розширенню конкуренції серед учасників. 2, Наразі зазначено: «Штуцер, трубчаста пружина — мідні сплави або залізонікелевий сплав». Просимо викласти вимогу в такій редакції: «Штуцер, трубчаста пружина — мідні сплави та/або залізонікелевий сплав». Зазначена зміна дозволить запропонувати обладнання, у якому штуцер і трубчаста пружина можуть бути виготовлені з мідних сплавів та/або залізонікелевого сплаву, без погіршення технічних та експлуатаційних характеристик виробу, а також сприятиме розширенню конкуренції серед учасників. ПО позиціям №14-21 - Просимо розглянути можливість внесення змін до технічної специфікації. 1. Наразі зазначено: «Механізм — бронза, нержавіюча сталь». Просимо замінити формулювання «бронза» на «мідний сплав» та викласти вимогу в такій редакції: «Механізм — мідний сплав та/або нержавіюча сталь». Зазначена зміна дозволить запропонувати обладнання з механізмом, виготовленим із мідного сплаву або нержавіючої сталі, без погіршення технічних та експлуатаційних характеристик виробу, що сприятиме розширенню конкуренції серед учасників. 2, Наразі зазначено: «Штуцер, трубчаста пружина — мідні сплави або залізонікелевий сплав». Просимо викласти вимогу в такій редакції: «Штуцер, трубчаста пружина — мідні сплави та/або залізонікелевий сплав». Зазначена зміна дозволить запропонувати обладнання, у якому штуцер і трубчаста пружина можуть бути виготовлені з мідних сплавів та/або залізонікелевого сплаву, без погіршення технічних та експлуатаційних характеристик виробу, а також сприятиме розширенню конкуренції серед учасників. Корпус Було: «сталь, алюмінієвий сплав». Просимо викласти в редакції: «сталь та/або алюмінієвий сплав та/або мідний сплав». Скло Було: «скло – лите». Просимо викласти в редакції: «скло – лите або органічне». Трубчаста пружина Було: «мідний сплав, залізо-нікелевий сплав». Просимо викласти в редакції: «мідний сплав або залізо-нікелевий сплав». Тримач Було: «мідний сплав, сталь». Просимо викласти в редакції: «мідний сплав та/або сталь». Механізм Було: «бронза, нержавіюча сталь, сталь 0,8 кп». Просимо замінити термін «бронза» на «мідний сплав» та викласти вимогу в редакції: «мідний сплав та/або нержавіюча сталь та/або сталь 0,8 кп» Розривна потужність контактів для сигналізуючого пристрою Було: «зі ковзними контактами – 10 Вт постійного струму та 20 ВА змінного струму». Просимо замінити слова «зі ковзними контактами» на «з контактами з магнітним піджаттям». Значення комутованого струму Було: «для сигналізуючого пристрою зі ковзними контактами – від 0,02 до 0,5 А». Просимо замінити слова «зі ковзними контактами» на «з контактами з магнітним піджаттям». Запропоновані зміни не змінюють функціональних характеристик обладнання та не погіршують його якісних показників, але дозволяють запропонувати еквівалентну продукцію інших виробників, що сприятиме розширенню конкуренції та забезпеченню максимальної економічної ефективності закупівлі.
Відповідь: Замовником внесені зміни до тендерної документації
Дата відповіді: 23.07.2026 08:54