-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Турбінний картридж потоку TVX, Манометр Drager (-10...+80 mBar) (Тернопільська філія)- ID: UA-2026-08-05-004227-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29997435
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 02568176ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Установка для контролю метрологічних характеристик ключів динамометричних до 220 Н*м з вну...×-
Установка для контролю метрологічних характеристик ключів динамометричних до 220 Н*м з внутрішньою пам'яттю та LED-індикатором
- ID: UA-2026-05-07-012517-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29154831
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 02568176ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Термостат рідинний ТСР-0105 (1 шт), калібратор теплообчислювачів КТО-118 (1 шт)- ID: UA-2025-04-18-007848-a
- Дата створення : 18.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25062146
ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" ЄДРПОУ: 02568176ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реле тиску- ID: UA-2024-11-28-013037-a
- Дата створення : 28.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23445084
ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" ЄДРПОУ: 02568176ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Датчики рівня і контролю рідини- ID: UA-2024-11-13-015997-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23242923
ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" ЄДРПОУ: 02568176ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манометр вантажопоршневий МП-60 М- ID: UA-2023-12-19-014197-a
- Дата створення : 19.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20141893
ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" ЄДРПОУ: 02568176ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Калібратор Тандем з насосом ручним- ID: UA-2022-12-13-002308-a
- Дата створення : 13.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16222418
ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" ЄДРПОУ: 02568176ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Калібратор Тандем з насосом ручним (або еквівалент)- ID: UA-2022-11-17-008159-a
- Дата створення : 17.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15906029
ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" ЄДРПОУ: 02568176ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Еталонний термоперетворювач опору ISOTECH 909H/100Ω (або еквівалент)- ID: UA-2022-10-25-010743-a
- Дата створення : 25.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15672608
ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" ЄДРПОУ: 02568176ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інтелектуальний перетворювач різниці тисків типу APR-2000ALW/PD/Ex/0..100kPa/0..35kPa/P (а...×-
Інтелектуальний перетворювач різниці тисків типу APR-2000ALW/PD/Ex/0..100kPa/0..35kPa/P (або еквівалент)
- ID: UA-2022-10-25-009504-a
- Дата створення : 25.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15671400
ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" ЄДРПОУ: 02568176ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимірювач еталонний турбінного типу з імпульсними виходами- ID: UA-2022-02-14-000036-a
- Дата створення : 14.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14101737
ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" ЄДРПОУ: 02568176ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Рівнемір-аналізатор Аналік-М виконання АВ (ANALIQ-M)- ID: UA-2021-03-16-003970-a
- Дата створення : 16.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9081628
ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" ЄДРПОУ: 02568176ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Еталонний лічильник газу барабанного типу EP2- ID: UA-2021-03-05-001771-a
- Дата створення : 05.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8939409
ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" ЄДРПОУ: 02568176ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Рівнемір-аналізатор Аналік-М (ANALIQ-M)- ID: UA-2021-03-03-006806-a
- Дата створення : 03.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8902180
ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" ЄДРПОУ: 02568176ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Еталонні роторні лічильники газу Delta S-Flow або аналогічні- ID: UA-2020-09-04-002126-c
- Дата створення : 04.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6168823
ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" ЄДРПОУ: 02568176ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -